Home » Uncategorized » Srpkinja sa najlepšim dekolteom

Srpkinja sa najlepšim dekolteom

Sonja Trnovac (20), model iz Pančeva, pobedila je na večerašnjem izboru za najlepši dekolteSrbije, koji je održan u beogradskom klubu “Just Vanila” u organizaciji dnevnog lista “Alo”. Pobednica je nagrađena putovanjem u Rim, dok je prva pratilja Lidija Rančić dobila put u Veneciju, a trećeplasirana Kristina Rvović fotoaparat.

269729 mis dekolte04 foto nebojsa markovic ff Sonja Trnovac je Srpkinja sa najlepšim dekolteom

 

Stručni žiri, u čijem su sastavu, između ostalih, bili Goca Tržan, Cvija i Soraja, posle dužeg većanja je doneo jednoglasnu odluku i između 23 finalistkinje za pobednicu proglasio simpatičnu Sonju Trnovac, 20-godišnjakinju iz Pančeva.

 Sonja Trnovac je Srpkinja sa najlepšim dekolteom

Privilegiju da prvi čestita Srpkinji sa najlepšim dekolteom imao je Dejan Vukelić, glavni i odgovorni urednik lista “Alo”, a krunu joj je svečano uručila Soraja Vučelić.

 

 Sonja Trnovac je Srpkinja sa najlepšim dekolteom

 

– Stvarno sam presrećna! Ovo je velika prilika za mene i mislim da će mi dosta pomoći u karijeri modela. Nagrada je fenomenalna, u Rim ću definitivno otići sa svojim dečkom Darkom – rekla je uzbuđena pobednica.

 

 Sonja Trnovac je Srpkinja sa najlepšim dekolteom

 

Interesovanje za događaj bilo je ogromno, pa se pred početak finala ispred kluba stvorila velika gužva. Program je vodio Vlada Stanojević, a od poznatih su među gostima bili i Milena Ćeranić, Ivana Selakov i grupa In Vivo.

 

 

Izvor: (poznati.info)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*