“Sarajevo srce Evrope” naziv je 12. međunarodnog susreta ljubitelja oldtajmera koji je počeo jučer. Tačno u podne na Vilsonovom šetalistu održan je ispit tačnosti. Stiglo je 30 automobila i osam motora. Održan je i “Dama kup”.

(FOTO:AVAZ) S jučerašnjeg ispita tačnosti na Vilsonovom
– Vozim Citroen iz 1956. godine, došao sam iz Mostara, jer sve nas očekuje lijepa zabava – kazao je Enver Šadić, vlasnik jednog od najstarijih vozila.
Danas u 12 sati ispred Narodnog pozorišta vozači će izložiti vozila, nakon čega će posjetioci birati najbolje.

(Avaz.ba)
Omladinska organizacija "Korak Naprijed" Trebinje U korak naprijed sa vijestima, svaki dan.