Mladi Demokratskog Narodnog Saveza Trebinje su danas u prostorijama trebinjske Transfuzije organizovali dobrovoljnu akciju darivanja krvi.

Ovo je jedna od planiranih akcija za ovu godinu, a ujedno najhumanija akcija.

Bojan Šapurić predsjednik Odbora mladih DNS-a Trebinje uputio je apel svim mladim ljudima i ostalim građanima našeg Grada da uzmu učešća u ovakvim akcijama i probude svoju svijest i humanost kada je u pitanju darivanje krvi.
„Ne postoji ništa ljepše nego kad nekome pomognete bilo to na direktan ili indirektan način, a pritom spasite nekom život“, istakao je Šapurić.
Omladinska organizacija "Korak Naprijed" Trebinje U korak naprijed sa vijestima, svaki dan.