Home » Uncategorized » Mladi DNS-a iz Trebinja darovali krv

Mladi DNS-a iz Trebinja darovali krv

Mladi Demokratskog Narodnog Saveza Trebinje su danas u prostorijama trebinjske Transfuzije organizovali dobrovoljnu akciju darivanja krvi.


Ovo je jedna od planiranih akcija za ovu godinu, a ujedno najhumanija akcija.


Bojan Šapurić predsjednik Odbora mladih DNS-a Trebinje uputio je apel svim mladim ljudima i ostalim građanima našeg Grada da uzmu učešća u ovakvim akcijama i probude svoju svijest i humanost kada je u pitanju darivanje krvi.

„Ne postoji ništa ljepše nego kad nekome pomognete bilo to na direktan ili indirektan način, a pritom spasite nekom  život“, istakao je Šapurić.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*