Jana Čolović i Teodora Stojanovska otvorile su večerašnji šou. Jani je peva pesma “Žute dunje”. “Ako zgrešam, neka izgoram” pesma je za koju se Teodora odlučila. Jani je brža pesma “Marija Magdalena” Doris Dragović, a Teodora “Veseljak”. 4:4 nakon glasanja.

Bekuta smatra da su obe takmičarke bile bolje u prvoj pesmi. Zorica smatraju da obe treba da prođu dalje. Snežana je primetila emociju kod prve takmičarke. Bosanac jedini nije glasao uopšte, koji je izneo niz zamerki na račun takmičarki.
Ni jedna ni druga nije zaslužila da je nagradim glasom, rekao je Bosanac.
Produckija obe takmičarke šalje u baraž.
Nakon baraža dalje su prošli od devojaka Dragica Zlatić i Jana Čolović. Od muškaraca prošli su Uglješa Radonjić i Marko Kostić.
Pogledajte:
Omladinska organizacija "Korak Naprijed" Trebinje U korak naprijed sa vijestima, svaki dan.