Home » Sve vijesti » Bojan Galić i Anđela Đurica plasirali se na republičko takmičenje iz informatike i francuskog

Bojan Galić i Anđela Đurica plasirali se na republičko takmičenje iz informatike i francuskog

TREBINJE │ Maturanti trebinjske gimnazije Bojan Galić i Anđela Đurica plasirali su se na republičko takmičenje iz informatike i francuskog jezika.

Bojan Galić bio je najbolji na regionalnom takmičenju iz informatike, koje je održano u srednjoškolskom centru „Golub Kureš“ u Bileći.

Galić je nedavno osvojio i prvo mjesto na regionalnom takmičenju iz matematike i  obezbijedio plasman na republičko takmičenje.

Anđela Đurica, je bila najbolja iz francuskog  jezika, na regionalnom takmičenju održanom, takođe, u Bileći.

 Radiotrebinje/D.Č.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*