Home » Sve vijesti » Ukradenim mercedesom zabio se u banderu

Ukradenim mercedesom zabio se u banderu

Mostar – Policija traga za lopovom koji je ukrao “mercedes”, a zatim se zakucao u banderu pored puta, nakon čega je pobjegao u mjestu Čekrk kod Mostara.

Saobraćajna nesreća se dogodila juče oko dva časa iza ponoći, a krađu “mercedesa” vlasnik je prijavio tri sata kasnije.

Prema pričama koje su se juče mogle čuti u Mostaru, lopov je tokom nesreće udario glavom u vjetrobransko staklo, zbog čega se sumnja da je povrijeđen. Policija s ciljem pronalaska lopova kontroliše sve obližnje medicinske ustanove kako bi doznali da im se nije javio ko sa sličnim povredama.

Prema nezvaničnim informacijama, sin vlasnika automobila vozilo je parkirao u naselju Salakovac jedan čas iz ponoći i otišao u kuću. Nakon toga lopov je iskoristio priliku i ukrao “mercedes”. Do zaključenja ovog broja “Glasa Srpske” kradljivac nije bio uhapšen.

Glassrpske

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*