Tri maskirane osobe opljačkale su Trgovački centar Konzum u Ulici fra Didaka Buntića u Mostaru.
Novi “spam” se širi Messengerom i WhatsAppom
– Tri osobe s kapuljačama na glavama i šalovima preko lica, uz pretnju pištoljem, od radnice Konzuma otuđili su juče oko 18 časova određenu količinu novca, nakon čega su se udaljili u nepoznatom smeru – saopšteno je iz MUP Hercegovačko-neretvanskog kantona (HNK).
Policija je obavila uviđaj te poduzela potrebne mere.
Blic.rs/Fena
Omladinska organizacija "Korak Naprijed" Trebinje U korak naprijed sa vijestima, svaki dan.