Home » Sve vijesti » “Ramer” opet vreba vozače u Hercegovini

“Ramer” opet vreba vozače u Hercegovini

Na putevima u Hercegovini do kraja januara ponovo će biti korišten radar “Ramer” za merenje brzine kretanja vozila.

Iz Policijsku uprave su upozorili da sistem evidentira brzinu kretanja vozila u obe saobraćajne trake i da se može koristiti u svim vremenskim uslovima. “Ramer” je poslednji put na hercegovačkim putevima bio u novembru prošle godine.

Na području koje operativno pokriva Policijska uprava Trebinje u 2017. godini registrovano je oko 4800 prekršaja prekoračenja dozvoljene brzine, a jedan Trebinjac je skoro tri puta prekoračio brzinu kada je kroz naselje umesto 50 vozio 116 kilometara na sat.

Blic.rs/D.Č.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*