GACKO – Policijskoj stanici Gacko prijavljeno je da je iz vozila koja su u vlasništvu jednog preduzeća, NN lice otuđilo oko 1.350 litara dizel-goriva, saopšteno je iz Policijske uprave Trebinje.
U saopštenju se navodi da je u toku rasvjetljavanje krivičnog djela krađa. Prema nezvaničnim saznanjima, riječ je o još jednoj u nizu krađa goriva iz radnih mašina iz Rudnika i Termoelektrane /RiTE/ “Gacko”.
Policija je od početka godine do sada, otkrila oko 600 litara nafte za koju se sumnja da je ukradena iz RiTE “Gacko”, a tokom prošle godine više od 5.000 litara.
.Nezavisne novine/Srna
Omladinska organizacija "Korak Naprijed" Trebinje U korak naprijed sa vijestima, svaki dan.