TREBINJE │ Stomačni virus i ujedi insekata napunili su proteklog vikenda ambulantu hitne pomoći u Trebinju.
U subotu je pregledano 46 pacijenata, a u nedjelju čak 72 građanina su se obratila za pomoć u hitnu službu.
U ovoj službi kažu da su stomačne tegobe uobičajne za ovo doba godine, a da je bilo i slučajeva i povišene tjelesne temperature.
U posljednje vrijeme u hitnoj pomoći evidentiran je i veći broj ujedna insekata, naročito osa i stršljenova, koji su izazvali alergijske reakcije.
Trebinje/D.Č.
Omladinska organizacija "Korak Naprijed" Trebinje U korak naprijed sa vijestima, svaki dan.